पोखरा ,बैशाख २२
पाेखरा महानगरकाे प्रकाेप ब्यबस्थापन काेषमा प्रतिनिधिसभा सदस्य बिघा भट्टराईले ५० हजार सहयाेग गरेकी छ्न । दिबङ्गत नेता रबिन्द्र अधिकारीकाे ५१ औ जन्मजयन्तीकाे अबसरमा भट्टराईले पोखरा महानगर पालिकाका मेयर मान बहादुर जि सि लाई सो सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेकी हुन् ।

भट्टराईले कोरोना नियन्त्रण र रोकथामको लागि आफुले सहयोग गरेको भन्दै सो को लागि तीन तहका सरकारहरु समन्वय गर्दै अझै उच्च स्तरले लाग्नु जरुरी भएको बताईन । उनले नियन्त्रणमा सरकारले अघि सारेका कार्यक्रमहरुलाइ साथ दिन आम कास्की बासी जनसमुदायलाई आग्रह समेत गरिन ।

यसै गरि रबिन्द्र अधिकारीको ५१ औ जन्मजयन्तीको अवसरमा रबिन्द्र अधिकारी स्मृति प्रतिष्ठानले पोखरा १७ छोरेपाटनमा स्यानिटाइजर टनेल स्थापना गरेको छ।

सो टनेल सोमबार सामाजिक दुरि कायम गर्दै आयोजना गरिएको बिशेष कार्यक्रममा पोखरा महानगरपालिकालाई हस्तान्तरण गरिएको प्रतिष्ठानले जानकारी दिएको छ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.